Адреси студійАдреса та час роботи

Про компанію

Місія компанії “Імперія лазер”

Ми віримо у красу без компромісів. Наша місія полягає у тому, щоб забезпечити кожному можливість отримати якісну лазерну епіляцію, поєднуючи передові технології діодних апаратів 2023 року, безпеку процедур та фіксовану вартість на весь курс. Ми робимо сучасну красу доступною для всіх, встановлюючи стандарти якості елітних салонів.

Що ви отримуєте

Хто ми? - фото imperia-laser
1

Хто ми?

"Імперія Лазер", динамічно розвиваюча мережа студій лазерної епіляції в Україні, яка об'єднує десять студій у чотирьох містах. Наша місія - зробити якісну лазерну епіляцію доступною для кожного.

Що ми робимо? - фото imperia-laser
2

Що ми робимо?

Ми пропонуємо професійні послуги лазерної епіляції, використовуючи унікальний, потужний лазерний апарат, створений спеціально для нас у США. Наші процедури ефективні, швидкі та доступні.

Для кого ми це робимо і навіщо? - фото imperia-laser
3

Для кого ми це робимо і навіщо?

Наші послуги призначені для всіх, хто бажає мати гладку шкіру без зайвого волосся. Ми прагнемо забезпечити комфорт, впевненість та задоволення наших клієнтів, надаючи якісний сервіс.

Чому саме ми? - фото imperia-laser
4

Чому саме ми?

Наша перевага - це робота за унікальними протоколами, розробленими спеціально для нас, що гарантує високу ефективність та безпеку процедур. Це, у поєднанні з унікальним лазерним апаратом та високою кваліфікацією наших майстрів з медичною освітою, робить наш сервіс неперевершеним на ринку.

Робота компанії в цифрах

Фото 1
98% Успішних процедур
Фото 2
> 20 000 Задоволених клієнів
Фото 3
12 Студій по Україні
Фото 4
> 350 Відео відгуків в Instagram
Фото 5
в 5 містах України
Фото 6
3 роки успішної роботи

Наші нагороди

З іншого боку, зміцнення та розвиток структури вимагають від нас аналізу моделі розвитку. З іншого боку, постійне кількісне зростання і сфера нашої активності відіграє важливу роль у формуванні напрямків

Що про нас говорять клієнти

Ми можемо вам зателефонувати і відповісти на будь-які запитання

Замовити зворотнiй дзвінок

Одеса

Адреса студії

Відправляючи форму я погоджуюсь на обробку персональних даних